Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu – pierwszej edycji Kraków Art Expo, łączącym artystów i środowisko przyjaciół sztuki. Artyści zaprezentują swoją twórczość, a Ty będziesz miał możliwość zakupienia ich prac i nawiązania nowych kontaktów. Spotkasz interesujących ludzi, pełnych zapału i świeżych pomysłów, których łączy wspólna pasja – Sztuka.

Kiedy? 3 maja, czyli w idealny dzień na rodzinną wycieczkę poza miasto, gdzie czeka na Was mnóstwo wiosennych atrakcji. Nie wahaj się skorzystać z tej ciekawej alternatywy na długi weekend majowy.

Gdzie? W Dworze w Tomaszowicach, 4km od granicy Krakowa, na terenie XIX-wiecznego dworu i folwarku. Pozwól sobie na odpoczynek w otoczeniu sztuki, zabytkowego parku i kwitnących ogrodów.

Kto? Zapraszamy zainteresowanych sztuką oraz wszystkich, którzy chcą odpocząć od szarości miasta:  młodzież, rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami. Możesz przyjechać na rowerze lub przyprowadzić swojego zwierzaka. Wejście jest bezpłatne.

Dlaczego? Na miejscu warto wziąć udział w wykładzie Gościa Honorowego, aukcji charytatywnej na rzecz Fundacji Zdrowie Dziecka, grillu na świeżym powietrzu lub w warsztatach artystycznych. Połączenie bliskości przyrody ze sztuką to idealny sposób spędzenia tegorocznej majówki!

Reklamy

, , ,

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: